Úvod Shows Disco Kapela Historie Foto mp3&video Kontakt&Linx

připravované


13.12. Rudná, Mikulášská zábava a křest nového CD Badys
    BADYS/INDEX

odehrané


2001   2002   2003   2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014   2015
2014:

20.11. Loděnice, Blázinec

    PSÍ KŠÍRY

08.11. Dvůr Králové nad Labem, Zálabí

    KREYSON

31.10. Zdice, Společenský dům

    MOPED 56/SAM-OU-HELL

04.10. Praha, Modrá Vopice

    MURDER INC./VALURY

27.09. Kočvary u Lochovic, Vinobraní

    TURBO

06.09. Hell on Hlodka - heavy & thrash mýdlo, Lhotka hřiště

    VALURY/MURDER INC./KAAR/AMPÉR/ HARPYJE

30.08. Hýskov, Pesťofest 2014

    BURGR/MURDER INC.

16.08. Králův Dvůr, Zámek
    MURDER INC./PUMPA/VAŤÁK

31.05. Beroun, Bfest

    

17.05. Kočvary u Lochovic

    MURDER INC./UHR

07.05. Praha, Vagon

    PUMPA

26.04. Mořinka, Mořinka Fest 2014

12.04. Beroun, Prdel

    DEXOR/TCHOŘI

22.03. Dvůr Králové nad Labem, Zálabí

    VAŤÁK


2013:

07.12. Beroun, Prdel

    NA PLNÝ KULE

23.11. Stará Huď
    VAŤÁK

01.11. Zdice, Společenský dům

    MOPED 56/SAM-OU-HELL/PAHEYL

26.10. Černošice, Club Kino
    

25.10. Hořovice, Labe

    VALURY/HALALÍ

27.09. Králův Dvůr, Zámek
    VAŤÁK

07.09. Karlštejn, III. Karlštejnský rockový mazec


01.09. Žebrág, Money fest

    MOPED 56/Robert Hlavatý & Band

31.08. Svatá, Chalín´s Birthday Prdy

    MURDER INC./KRIZE

23.08. Beroun, Camp Na Hrázi, Apache Rock Fest

    BIKKINY SHOP/RATTLE BUCKET/THE STREETFIGHTERS/SYNDROM/SNAIL

16.08. Hýskov, Pesťofest 2013

    BUGR/MURDER INC./AMOK

26.07. Nezabudice, U Rozvědčíka

    TŘI SESTRY BANDITOS

05.07. Zruč nad Sázavou, Zámekfest


15.06. Nučice, BADYSFEST


03.05. Beroun, Prdel
- Křest cd Retro Monte Negro
    GERONIMO/MURDER INC.

27.04. Mořinka, Mořinka Fest 2013

20.04. Čenkov

    Kabát Revival Plzeň

15.03. Praha, RC Kain

    RAMMSTERN

16.02. Beroun, Pivovar Berounský medvěd - Berounský Masopust
    

11.01. Beroun, Pivovar Berounský medvěd - PILOTFEST
    


2012:

07.12. Beroun, Prdel

    METALLICA revival Beroun/VALURY

22.03. Praha, Vagon

    METALLICA revival Beroun

02.11. Zdice, Společenský dům

    METALLICA revival Beroun/Sam-Ou-Hell

29.09. Kočvary u Lochovic, Vinobraní na statku

15.09. Dvůr Králové nad Labem, Zálabí

    VAŤÁK

08.09. Chlum u Hradce Králové

    VAŤÁK

25.08. Hýskov, Pesťofest 2012 aka Heavy & Metal Dam Show

    JUDAS PRIEST revival ST/NIGHTFALL/BUGR/ AKUTNÍ POTŘEBA

25.08. Černošice, Club Kino
, Lokálfest     

11.08. Markvartice

    VAŤÁK

23.06. Beroun, Camp Na Hrázi

    BIKKINY SHOP/MOPED

16.06. Krušovice

09.06. Karlštejn, II. Karlštejnský rockový mazec


02.06. Lhotka, ARAKAIN/METALLICA revival Beroun

26.05. Osek, Osecká pohoda

18.05. Hořovice, Labe

    BIKKINY SHOP/ATARI TERROR

12.05. Žebrág, Motosraz

    TŘI SESTRY BANDITOS/NIGHTFALL/MIKY A JEHO WNUCI/KATR

11.05. Příbram, Junior klub

    METALLICA revival Beroun

28.04. Mořinka, Mořinka Fest 2012

24.03. Nymburk, KD

    ROCK NYMBURK 2012

22.03. Praha, Vagon

    METALLICA revival Beroun

25.02. Beroun, Pivovar Berounský medvěd - Berounský Masopust
    

18.02. Pec pod Sněžkou, Hotel Úpa

    Vilém Čok & BYPASS


2011:

17.12. Beroun, U Jelena - Předvánoční mecheche

    PUNKUZ HUMBERTOZ/BIKKINY SHOP

03.12. Praha, RC Kain

    METALLICA revival Beroun

04.11. Zdice, Společenský dům

    METALLICA revival Beroun/Sam-Ou-Hell

15.10. Loděnice, Blázinec

    PUNKUZ HUMBERTOZ

30.09. Příbram, Junior klub

    CHILLIGUNS

24.09. Kočvary u Lochovic, Vinobraní

17.09. Beroun, Letorosty - vstup zdarma

27.08. Hýskov, Heavy & Metal Dam Show

    METALLICA revival Beroun/BUGR/ AKUTNÍ POTŘEBA

20.08. Dolní Beřkovice, RockFest

30.07. Praha, Vagon

    METALLICA revival Beroun

25.06. Cerhovice, Slavnosti pivexu

11.06. Beroun, Skate & Rock show

    SOUKROMEY POZEMEG/NO HEROES/METALLICA revival Beroun

04.06. Lhotka u Lochovic, Letní parket

    AKROBAT/NIGHTFALL/RANYDEJ/METALLICA revival Beroun

21.05. Kočvary u Lochovic

    MOPED/NERVANA

05.05. Plzeň, Music bar Anděl

    BRENDA 5

29.04. Hudlice, Hostinec u Růžového stromu - Rockovæ čaroďäjňücö

    GUTALAX/METALLICA revival Beroun

23.04. Mořinka, Mořinka Fest 2011
    

26.03. Černošice, Club Kino

    METALLICA revival Beroun

19.03. Rudná, KD - Rudenský wotvírák

    BADYS/PUMPA...

04.03. Nový Bydžov, Sokolovna -Rockový ples

    MOPED/PINS´N´NEEDLEZ

26.02. Beroun, Pivovar Berounský medvěd - Berounský Masopust
    

29.01. Lovosice, RC Gambrinus

    METALLICA revival Beroun


2010:

18.12. Beroun, U Jelena - Rock for Beroun

    T.Ř.Y./GUTALAX/MOPED/METALLICA revival Beroun

03.12. Praha, RC Kain

    RAMM STEIN! CZ

12.11. Příbram, "Junior klub"

    METALLICA revival Beroun

29.10. Dobříš, KD

    VYPSANÁ FIXA

23.10. Rakovník, Bar Jamka

    PHOBOS

18.10. Praha, RC Kain

    METALLICA revival Beroun

08.10. Kralovice, Lidový dům

     MORČATA NA ÚTĚKU

25.09. Kočvary, Vinobraní

    KABÁT revival, AKROBAT, MORRIOR

11.09. Nepomuk, Městské slavnosti

    METALLICA revival Beroun/HAMR/ARAKAIN/TUBLATANKA

04.09. Březnice, Rockfest Březnice 2010

    
28.08. Nový Jáchymov, Letní parket
    GUTALAX

14.08. Točník, nádvoří hradu

    JAKSI TAKSI

06.08. Harrachov, Keltská noc 2010

    
13.07. Beroun, MS FIRS 2010
    The Pux/Las Hokejaz/Die Inleins

    
18.06. Radouš u Hostomic, Liďág
    METALLICA revival Beroun

12.06. Stradonice, "Kovárna" - Pesťofest 2010

    CHAOS 665/POHÁDKOVÝ RIVAJVL

05.06. Lhotka u Lochovic, Letní parket

    METALLICA revival Beroun/VISACÍ ZÁMEK

28.05. Kočvary u Lochovic

    PUMPA

22.05. Beroun, Skate & Rock show

    P.A.Trick/IN PUBLIC ILL/Magma Hotel/V3SKA

14.05. Dvorec u Nepomuku, Music Club Dvorec

    ŠKWOR/IN MOTION

08.05. Šťáhlavy, Motosraz

    KOŠUTKA HILLS /MATAHARI/Vilém Čok & BYPASS/ štriptejs / hovňostroj /PUMPA/ BH

10.04. Stará Huť u Dobříše, KD

    ŠKWOR

06.04. Praha, Modrá Vopice

03.04. Pec pod Sněžkou, Bohatýr Club

    Vilém Čok & BYPASS

20.02. Beroun, Pivovar Berounský medvěd - Berounský Masopust
    


2009:

19.12. Lovosice, RC Gambrinus

    SELF SACRIFICE/PĚCHOTA/BLEEDING ENTRAILS

12.12. Loděnice, Pub Blázinec

    FAITH NO MORE Tributor/GUTALAX

26.11. Beroun, Květák - Boutique Linda Fashion evening

     Pex & Modelex

17.11. Beroun, Husák

    ROCK FOR REVOLUTION - plakát

07.11. Hořovice, Labe

    BIKKINY SHOP

02.11. Praha, Roxy

    BIKKINY SHOP

24.10. Dvůr Králové nad Labem, Music Hall Zálabí

    VISACÍ ZÁMEK

23.10. Rokycany, Klub Kasíno

    VISACÍ ZÁMEK

06.10. Praha, Modrá Vopice

    ONE

26.09. Žatec, Hudební klub Zkušebna

    BORON

19.09. Lhotka u Lochovic

    METALLICA revival Beroun/RANYDEJ

12.09. Týniště u Přeštic, konec motosezóny

    GALILEO/TELEFON

05.09. Křivoklát, areál Kolečko

    SPS/Sex Deviants

05.09. Beroun, Letorosty     

27.06. Konětopy, Pučmeloud fest

    
20.06. Stradonice, "Kovárna" - Pesťofest 2009
    GUTALAX/CHAOS 665 (feat. Kozatej Zuzex)

06.06. Kočvary u Lochovic

    MORČATA NA ÚTĚKU

30.05. Lhotka u Lochovic, Letní parket

    ALKEHOL/TÖRR/METALLICA revival

29.05. Plzeň, Music club WATT

    INTERLOUD/HEART ATTACK

23.05. KD Stará Huť u Dobříše - MEGA MOTOPÁRTY

    FERRYHO ZÁLEŽITOST

16.05. Loděnice, Pub Blázinec

    Faith No More Tribute band

25.04. Volduchy u Rokycan, KD

    VISACÍ ZÁMEK

18.04. Kralovice, Lidový dům

     GREYMON/MORČATA NA ÚTĚKU

04.04. Žatec, Zlatý Lev

    SOPHIE ROCK

28.03. Nymburk, KD

    ROCK NYMBURK 2009

27.03. Praha, RC Kain

    R+CZ

05.03. Praha, Futurum

    Vilém Čok & BYPASS - křest CD Černoška s obrovskejma kozama

21.02. Beroun, Pivovar Berounský medvěd - Masopust

    TRIO NIKOSE PANACISE/HAPPY SAPPIENS/ NO HEROES/ PONOŽKY PANA SEMTAMŤUKA

30.01. Hudlice, Hostinec u Růžového stromu

    ALKEHOL


2008:
12.12. Beroun, "U Jelena"
    SELF SACRIFICE/Vilém Čok & BYPASS
29.11. Zaječov, "LD Zaječov"
    PUMPA
21.11. Mariánské lázně, "RC Morrison"
    BADASS ARTCORE/MIMO-TO
07.11. Hořovice, "Labe"
    AMOK/IN ARTICULO MORTIS/MORIORR
31.10. Praha, "RC Kain"
    RAMMSTEIN CZ
18.10. Dvůr Králové nad Labem, "Music Hall Zálabí"
    RAMMSTEIN CZ
20.09. Černošice, "Club Kino"
    BRENDA 5
12.09. Beroun, Camp Na Hrázi
    DEEPCUT
31.07. Kladruby, Rehabilitační ústav
     ROCK WONDER
19.07. Oleško u Litoměřic, "Oleško fest"
18.07. Hradec Králové, "Happy Days open air fest"
17.07. Praha, "Kain"
    FreeOn
12.07. Česká lípa, "Pekelné doly"
    Vilém Čok & BYPASS
05.07. Zruč nad Sázavou, Zámekfest
    TŘI SESTRY REVIVAL BANDA/KRUCIPÜSK/RYBIČKY 48/...
21.06. Stradonice, "Kovárna" - Pesťofest 2008
    SELF SACRIFICE/CHAOS 665 (feat. Mikrocefalus)
20.06. KrálŮv DvŮr, Zámek
    ARAKAIN/...
14.06. Česká lípa, "Pekelné doly"
    BIKKINY SHOP
07.06. Beroun, Motosraz Plešivex
KABÁT REVIVAL/RUXAK/TŘI SESTRY REVIVAL BANDA
30.05. Přeštice, "Nucený výsek"
    Vilém Čok & BYPASS
17.05. Zaječov, "LD Zaječov"
    Vilém Čok & BYPASS
05.04. Beroun, "U Jelena"
    EMPHATIC/3BRATS
22.03. Harrachov, "Restaurace 007"
    LAST EXIT
23.02. Zaječov, "LD Zaječov"
    ATARI TERROR/BIKKINY SHOP

2007:
14.12. Sokolov, Klub Alfa
    Black Hill/ŠKWOR/BLACKMAILERS
30.11. Příbram, "Junior klub"
    Black Hill/MORČATA NA ÚTĚKU
17.11. Hořovice, "Labe"- Regionfest
    Black Hill/ AMOK/ SKAFF/ AKUTNÍ POTŘEBA
16.11. Litoměřice, "Klub Dynamo"
    Black Hill/ OHM/ FLATTUS
09.11. Tetín, Klub Level
    Black Hill/TŘI SESTRY REVIVAL BANDA
27.10. Lovosice, "Rock klub Gambrinus"
    Black Hill/ FOURTH FACE/ BRAIN PAIN/ TOXIC PEOPLE/ LEGALIZACE/ SHIT HAPPENS/ MA.PA.HO./SELF SACRIFICE/DRUŽBA
20.10. Kralupy nad Vltavou, "Kréta"
    Krétafest '07: Black Hill/OHM/EXPERIMENTÁLNÍ JATKA/SPUPS
08.09. Mělník, "SOS-fest 2007"
    Black Hill/CIRGUZ/JEZEVČÍK KAMIL/LÁŽO PLÁŽO/AMETH/OHM/TOY/THE ROADS/ARTES/HLINÍKOVÝ LOPATKY DĚDEČKA PIPÝNA
01.09. Zdejcina, "Sulc Party"
    Black Hill
31.08. Ostrov , M-Club
    Black Hill/EMPHATIC/GROWING CORE
23.06. Stradonice, "Kovárna" - Pesťofest 2007
    Black Hill/OHM/CHAOS 665 (feat. volex Jenex)
01.06. Mělník, "RC Kanál"
    Black Hill/OHM
04.05. Radnice, Základní kolo České rockové ligy
    Black Hill/DAIMONION/MAELSTRÖM/ARAKAIN
21.04. Zaječoff, "LD Zaječov"
    Black Hill/MORČATA NA ÚTĚKU/KUSUMAM
07.04. Hořovice, "Labe"
    Black Hill/AMOK/CAROUSEL/AKUTNÍ POTŘEBA/IN PUBLIC ILL
10.03. Kralupy nad Vltavou, "Kréta"
    BLaCK HiLL/Punk floid/The Fialky/Nežfaleš/FreeON/OHM/Livores Mortis/Pikodeath/Kryptor
10.02. Jílové u Děčína, "RC Peklo"
    Black Hill/OHM/EMPHATIC

2006:
23.12. Nižbor, "Hotel Praha"
    BLaCK HiLL/STŘEDNÍ ČECHY/NO HEROES
09.12. Praha, "Chmelnice"
    BLaCK HiLL/OHM/FREEON/THE CARVE
02.12. Hořovice, "Labe"
    BLaCK HiLL/GUTALAX
04.11. Zdejcina Forever
    BLaCK HiLL/IN PUBLIC ILL
21.10. Kralupy nad Vltavou, "Kréta"
    Krétafest '06
06.10. Zaječov, "Lidový dům"
    BLaCK HiLL/MORČATA NA ÚTĚKU
02.09. Beroun, "Hobex"
    BLaCK HiLL/Směšná legrace
19.05. Kralupy nad Vltavou, "Ponorka"
    BLaCK HiLL/OHM
06.05. Nižbor, "Hotel Praha"
    BLaCK HiLL/STŘEDNÍ ČECHY/OHM
18.03. Maránské lázně, "Morrison"
    BLaCK HiLL/EMPHATIC/CENSORSHIT
17.03. Harrachov, "Herna"
    BLaCK HiLL/LAST EXIT/JANOTA BAND
28.01. Černošice, Club Kino
     BLaCK HiLL/ATARI TERROR/INFUCK/WOTAN


2005:
10.12. Strašice, "Koupák"
    BLaCK HiLL/TOTÁLNÍ NASAZENÍ/SPUTNIK
09.12. Kralupy nad Vltavou, "Kreta"
    BLaCK HiLL/OHM/KASHMIR 9:41/VLASATÝ ŽÁROFKY/TO NIKDO NEVÍ
03.12. Přeštice, "Nucený výsek"
    BLaCK HiLL/Brenda Volšová
19.11. Nový Knín, "U koryta"
    BLaCK HiLL/E.O.S./LOCOMOTIVE/UNDERSIDE
12.11. Zdejcina Live
    BLaCK HiLL
05.11. Jirkov, "Sodovkárna"
    BLaCK HiLL/BORON
01.10. Klatovy, "Metro"
    BLaCK HiLL/OSOBY?
24.09. Nová Paka, "Dráťák"
    BLaCK HiLL/BENJAMING BAND/DttD
17.09. Lhenice, "Festa La Cesta"
    BLaCK HiLL/NOIR/NTKJ/PARTYZÁNI feat. JZLF
27.08. Stochov, Open air - Power core party
    E.O.S./MAGMA HOTEL/INTERITUS/JOY...
10.06. Most, Klub V+V
    BLaCK HiLL/support
04.06. Praskolesy, Sokolovna

    BLaCK HiLL/ZAVŘÍT/ZEWINES
28.05. Hýskov, Pesťofest
    BLaCK HiLL/CHAOS 665

07.05. Hořovice, Labe
    BLaCK HiLL/LETY MIMO
16.04. Spálené Poříčí
    BLaCK HiLL/PARADOX/SAPON...
09.04. Nový Knín, klub U koryta
    BLaCK HiLL/ZAVŘÍT
12.03. Rokytnice, klub Galerie
    BLaCK HiLL/ZAVŘÍT
24.02. Praha, Chmelnice
    BLaCK HiLL/GLOCK 22
04.02. Strašice, klub Koupák (soutěž K-talent)
    BLaCK HiLL/STRANGEMIND/ABUSED
08.01. Praha, Klamovka
    BLaCK HiLL
06.01. Praha, Kain
    BLaCK HiLL/MEJ-DEJ

2004:
04.12. Přeštice, klub Nucený výsek
    BLaCK HiLL/METHOD9/ZAVŘÍT/DOLORES CLAN
13.11. Zdejcina, Sulc Party
    BLaCK HiLL/FOUSATEJ HAT
09.10. Pelhřimov
    BLaCK HiLL/JUMBOSHITRIO a další
18.09. Hořovice, Labe
    BLaCK HiLL/GLOCK22
11.09. Králův dvůr, Zámeček
    BLaCK HiLL/ROOTS OF HATE/PARADOX
24.07. Slavnosti Piva, Nepomuk
    BLaCK HiLL/PARADOX
26.06. Hýskov, Pesťofest
    BLaCK HiLL/CHAOS 665
05.06. Králův Dvůr, Zámeček - Festival
    BLaCK HiLL/ AKUTNÍ POTŘEBA/CAROUSEL/ATOMIC/MEJ-DEJ
04.06. Most, Klub V+V

    BLaCK HiLL/ CAROUSEL

21.05. Dobříš, Klub Na Statku
    BLaCK HiLL/CONCRETE /CAROUSEL
15.05. Žebrák, Kulturhaus
    BLaCK HiLL/CAROUSEL/dyskožka
08.05. Beroun, Country Club
    BLaCK HiLL/4 DOHODY
23.04. Hořovice, Kulturhaus
    BLaCK HiLL/ŠKWOR
02.04. Novy Knín, Hospoda
    BLaCK HiLL/TŘI SESTRY REVIVAL
24.03. Praha, Chmelnice
    BLaCK HiLL/VISACÍ ZÁMEK
20.03. Harrachov, Salaš
    BLaCK HiLL/NONSENSE/V KRUHU/JANOTA BAND
19.03. Loděnice, Klub
    BLaCK HiLL/GLOCK 22
07.02. Rakovník
    BLaCK HiLL/KABÁT revival


2003:
27.12. Hořovice, Labe
    BLaCK HiLL/CAROUSEL/LETY MIMO
27.12. Nižbor
    BLaCK HiLL/CAROUSEL/INSTANT SHIT/AKUTNÍ POTŘEBA
19.12. Rakovník
    BLaCK HiLL/IRON MAIDEN revival
29.11. Plzeň, Runway
    BLaCK HiLL/CAROUSEL/CONCRETE
21.11. Loděnice
    BLaCK HiLL/ROOTS OF HATE
15.11. Horní Cerekev
    BLaCK HiLL/ROOTS OF HATE/ONSET/INVALIDNÍ DŮCHOD
14.11. Most
    BLaCK HiLL/METALLICA revival
18.10. Příbram
    BLaCK HiLL/CAROUSEL
10.10. KrálŮv DvŮr, Zámeček
    BLaCK HiLL/ARAKAIN/MEJ-DEJ
04.10. Hořovice, Labe
    BLaCK HiLL/CAROUSEL/MAGMA HOTEL
30.08. Zdejcina, Kasárna
    BLaCK HiLL/CAROUSEL
23.08. Králuv Dvur, Zámeček
    BLaCK HiLL/OSADA
26.07. Bor u Tachova, Fest
    BLaCK HiLL/POSITIVE MIND/THE SWITCH...
21.06. Hýskov, PesťoFest
    BLaCK HiLL/CHAOS 665
17.05. Beroun, Pivovar
    BLaCK HiLL/CAROUSEL/CHAOS 665
03.05. Rokycany
    BLaCK HiLL/CAROUSEL/INSTANT SHIT
19.04. Nižbor
    BLaCK HiLL/MOPED
14.03. Loděnice
    BLaCK HiLL/INSTANT SHIT


2002:
16.11. Nižbor
    BLaCK HiLL/MOPED
19.10. Hořovice, Labe – Narozeniny klubu
    BLaCK HiLL/ AKUTNÍ POTŘEBA/CAROUSEL…
30.08. Králuv Dvur, Zámeček
    BLaCK HiLL/MOPED/MEJ-DEJ/Pod Černý Vrch
22.06. Hýskov, PesťoFest
    BLaCK HiLL/DEHET/CHAOS 665
17.05. Loděnice
    BLaCK HiLL/DEHET/CHAOS 665
30.03. Podkozí
    BLaCK HiLL/CHAOS 665
15.03. Loděnice
    BLaCK HiLL/DEHET/CHAOS 665
16.02. Bavoryně
    BLaCK HiLL/DEHET/CHAOS 665
09.02. Kladno
    BLaCK HiLL/TORMENT/CHAOS 665
25.01. Hýskov
    BLaCK HiLL/DEHET/CHAOS 665


2001:
30.12. Podkozí
    BLaCK HiLL/CHAOS 665
08.12. Bavoryně
    BLaCK HiLL/DEHET/CHAOS 665
Zpět nahoru...